آموزش ساخت کلیپ مذهبی با پریمیر

درس اول : (سی دقیقه )

نحوه نصب پریمیر و کرک کردن آن

توضیح درباره صفحه اول باز شدن پریمیر

کاربرد gpu و نحوه فعال کردن آن درصورت غیر فعال بودن

توضیح درباره رزولیشن و فریم ریت فیلم

نحوه وارد کردن فیلم یا صدا در پریمیر

نحوه ساخت سکانس

کاربرد کش و نحوه تغییر آن

دو مانیتوره کردن پریمیر

ابزار cut , delete , ripple delete

نحوه کات زدن فیلم طبق سرضرب های آهنگ

خروجی گرفتن و رندر صحیح

درس دوم (سی دقیقه )

سوییچ کردن صدا بین اسپیکر و هدست

توضیح درباره پنجره media browser

توضیح درباره پنجره info

توضیح درباره پنجره افکت (Audio effects – Audio Transition – Video Effects – Video Transition )

سریع ، آهسته یا برع فیلم و گزینه های آن

راه هایی برای تدوین سریع تر

توضیح درباره پنجره افکت کنترل

کار با key frame ها

نحوه ماسک در پریمیر

درس سوم (سی دقیقه )

تنظیمات تکست

نقاط احتیاط در فیلم

Project manager چیست و چگونه کار میکند

روتوش صورت در فیلم

سوپر اسلو کردن

انتخاب محدوده برای رندر

اسکرین شات در پریمیر

بازگردانی فایل های آفلاین

کامنت گذاری در پریمیر

رندر سریع

آموزش ساخت کلیپ مذهبی با پریمیر را یاد بگیرید.

Auto save چیست ؟

پیدا کردن فیلم در پروژه سنگین

سریع تر نمایش دادن پروژه های سنگین

درس چهارم ( بیست دقیقه )

ماسک کردن فیلم

ساخت افکت سه بعدی با look

ساخت افکت حالت عکس گرفتن از تصویر

ساخت افکت خط انداختن در ویدیو

استفاده از ترنزیشن های خارج از پریمیر

ساخت حالت های زیبا با استفاده از mode

افکت glitch یا نویز

افکت echo و کاربرد آن

افکت تک رنگ کردن یا تغییر رنگ

نحوه حذف نویز تصاویر تاریک

سیاه سفید کردن

درس پنجم ( بیست و پنج دقیقه )

تنظیم رنگ و نور پروژه

چند دوربینه بودن و نحوه سینک آن به دو روش (دستی و اتوماتیک ) و نحوه سوییچ کردن بین دوربین ها

دلخواه کردن محیط کار در پریمیر

حذف دسته جمعی افکت ها (remove attributes)

دلخواه کردن کیبرد

افکت glitch  و ساخت چند صحنه با آن

کاربرد history

مجموع زمان آموزش : حدودا ۳ ساعت

این پکیج برای کسانی طراحی شده که میخواهند با پریمیر شروع به کار کنند و تا حرفه ای شدن پیش بروند

**شایعه**

بتازگی خبر جعلی ممنوع‌التصویری علی درستکار مجری سیما به دلیل خواندن پیامک یکی از بینندگان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. این مطلب به فیلم بریده شده بخشی از برنامه این‌شب‌ها» استناد می‌کند.

اما براستی مضمون فیلم مورد استنادی که به گفته مدعیان موجب شده است این مجری باسابقه سیما ممنوع التصویر بشود چیست؟ در ادامه ویدئو و متن پیامک خوانده شده از سوی علی درستکار در برنامه این شب‌ها» می‌آید:

اما عزیزی با عصبانیت با اسم یکی بود و دیگر نیست، نوشته: خوب مردم را سرگرم عاشورا ماشورا کردید تا مسئولان با خیالی آسوده و بی‌دغدغه به غارتگری‌ها و ظلم و ستم‌هاشون ادامه بدن و در دلشون به مردم زود باور و ساده بخندن و تا ابد غرق در مشکلاتی که هیچ وقت حل نخواهد شد باقی بگذارند، در مسیر خوبی قدم گذاشتید به خیال خودتان، متأسفم برای خودم و هم‌نسلانم که در این زمان و مکان زیست می‌کنیم. خاک بر سر ما باشد بهتر از این روزگار سیاه است که برای ما به وجود آوردید.»

در آموزش ساخت کلیپ مذهبی با پریمیر این مطلب هم میتواند برای شما کاربردی باشد. 

**واقعیت**

ممنوع التصویری علی درستکار مجری سیما صحت ندارد. وی چندی پیش درباره انتشار فیلم گزینشی برنامه‌اش گفت بود که: در واقع من یکی از پیام‌هایی را که از سوی مردم برای برنامه این شب‌ها ارسال‌شده بود، بدون کوچک‌ترین سانسوری خواندم و به دنبال آن تذکراتی را دادم، اما متأسفانه تذکر من حذف‌شده و تنها بخشی که مربوط به نظر یکی از بینندگان است در فضای مجازی منتشر شده است».

به گفته درستکار اصل حرف‌های او در برنامه‌ این شب‌ها» بدین شرح است:

حتماً اگر قرار باشد در شرایطی به نام دین و مقدسات سوءاستفاده و بهره‌برداری شود، شرایط بسیار شومی برای یک ملت و کشور است؛ اما خطاب به نگارنده پیام این را بگویم که به نظر می‌رسد اوضاع به شدتی که شما نوشته‌اید نیست.

در خاطراتتان باشد که پای این نظام ارزشمندترین خون‌ها و جان‌ها نثار شده است. این نظام، نظامی است که برای اقامه دین خدا و برای به پا داشتن احکام الهی به پا شده و از طرف خود مردم هم تأسیس این حکومت اتفاق افتاد و انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت.

اگر شرایط کنونی را با پیش از انقلاب مقایسه کنید تصدیق می‌کنید که درهرحال مظاهر دین بسیار فراوان‌تر و گسترده‌تر به چشم می‌خورد. جلسه‌های مذهبی و مراسم‌های که برای مناسبت‌های مختلف دینی برگزار می‌شود، اعتکاف‌ها، مسابقات قرآن و مانند این موارد دستاوردهای انقلاب است. نکته‌ای که هست نباید از این‌ها سوءاستفاده و بهره‌برداری نامطلوب کرد.

عزیز من، نویسنده عزیز به نظر می‌رسد شما جوان هستید چراکه شور نهفته در پیام متناسب با شور جوانی است. شما می‌توانید تلاش کنید تا جوان هستید زحمت بکشید و اگر دوست دارید عالم دین شوید. یا اینکه مصلح ی و اجتماعی شوید و بیایید بهتر از این کار کنید تا فرهنگ درست‌تر دینی اشاعه پیدا کند. بر این اساس به دین کمک کنید و جلوی سوءاستفاده‌های دینی که همیشه در زمان‌های مختلف وجود داشته است را بگیرید. راه بسته نیست و علی‌رغم اینکه تصور بر این است که پارتی‌بازی و رابطه نیاز است این‌طور نیست.

من خودم کارگر زاده ساده‌ای هستم که تست دادم و به‌طور طبیعی وارد تلویزیون شدم و در حال حاضر 20 سال است در تلویزیون حضور دارم و همیشه همین‌طور حرف زدم؛ بنابراین امکان حرف زدن، کار کردن و تلاش و اصلاح هست. شما هم زحمت بکشید و به جمع مصلحین سالم و صادق بپیوندید.

فیلم کامل این شایعه

پیام فوق مربوط به بخشی از برنامه‌ سال گذشته‌ این شب‌ها» است که به مناسبت ایام محرم پخش شده است؛ این شب‌ها» کاری از گروه معارف شبکه یک سیماست که در مناسبت‌های ویژه پخش می‌شود.

انتهای پیام آموزش ساخت کلیپ مذهبی با پریمیر

بهترین برنامه ادیت عکس – معرفی 10 نمونه از اپلیکیشن های حرفه ای ادیت عکس

۵ نرم افزار برتر در زمینه میکس، مونتاژ، تدوین فیلم و ساخت کلیپ

پوستر اطلاع رسانی مراسم عزاداری ماه محرم

,پریمیر ,فیلم ,نحوه ,ساخت ,افکت ,    ,توضیح درباره ,در پریمیر ,  درس ,است که ,ساخت کلیپ مذهبی با پریمیر ,توضیح درباره پنجره ,آموزش ساخت کلیپ مذهبی با

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همکاری در فروش فایل معرفی کالاهای لوکس و خاص السلام علیک یا سفینة النجاة مقالات قالیشویی کف سابی سنگ آپارتمان09120929489 فروشگاه اینترنی جفیکا اوای شمال|شمال گپ|چت فارسی|چت روم|رشت چت قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب دانلود پروژه